Obrácený marketing - reklamní agentura Znojmo

Obrácený marketing

Jaké by to bylo, zaplatit za reklamu, až přivede skutečného platícího klienta?

Toto dokáže obrácený marketing.
Obrácený marketing zajistí nové a stále klienty. Za reklamu firmy se platí, až si zákazník něco koupí. Vydělá na tom firma i nakupující.

jak funguje OBRÁCENÝ MARKETING

Víme, jak se vyrábí dobrý zákazník.

Většina obchodů / obchodníků není férová - chtějí jen prodat. Dnešní zákazník ovšem žádá nadstandard. Nechce sbírat jen body za nákupy, nechce, aby mu obchodníci volali s nabídkami, které nepotřebuje.

Dnešní zákazník touží po svobodě vybrat si, co chce nebo co potřebuje, a dostat za to bonus - třeba peníze zpět z každého nákupu.

Když dá obchodník peníze zákazníkovi zpět, tak na tom přece prodělá? CHYBA, každý obchodník v obráceném marketingu vydělává.

Doporučit další obchodníky v Obráceném marketingu se vyplatí.

Proč si hrát na vlastním písečku? Vaše firma je specialista na obor, ve kterém podniká. Tak proč neposlat svého zákazníka k dalším regionálním obchodníkům v jiném oboru nebo zákazníkovi doporučit on-line obchodníka? Ano, kvůli více penězům.

Obrácený marketing je jediný systém, kdy dostáváte peníze i z nákupu vašich zákazníků i jiných obchodníku zapojených do Obráceného marketingu. Je to revoluce v podnikání.

Co máte nyní se zákazníka, který nakupuje i jinde? NIC? Tak to konečně změňte a vydělávejte, i když máte zrovna zavřeno.

jak funguje OBRÁCENÝ MARKETING

Obrácený marketing vydělává hned.

Začíná to zvýšením obratu u nových zákazníků. Čím více zákazníků, tím více peněz z obráceného marketingu.

Zákazníci chodí častěji a rádi nakupují. Proč? Protože nakupující dostává z každého nákupu peníze zpět, které mu vydělávají. Obchodník má svůj zisk a navíc peníze z obráceného marketingu.

V Obráceném marketingu je prostor jen pro omezený počet firem v určitém městě a v určitém odvětví. Když do Obráceného marketingu vstoupí obchodník teď, nejbližší konkurence má již smůlu a zákazníci dřív nebo později přejdou tam, kde jim vrací a vydělávají peníze.

A kdy firma platí za Obrácený marketing? Platí skutečným zákazníkům za skutečné nákupy. Platí jen tolik, kolik si řeknete, od 2 do 20% z uskutečněného nákupu. Vše záleží jen na majiteli firmy, jak rychle chcete peníze zpět.

Obrácený marketing využívá po celém světě více jak 150 000 obchodů na všech světových kontinentech. V ČR je více jak 2 100 obchodníků a firem. Přes Obrácený marketing lze nakoupit potraviny, pohonné hmoty, elektronika, dovolená, oblečení, služby, automobily.

Váháte ještě vstoupit do Obráceného marketingu?

V době krize (2008-2010) se celosvětový trh propadal o několik desítek procent, obraty obchodníků v Obráceném marketingu rostly a rostou neustále.

Zaujal Vás obrácený marketing?

Napište nám, kontaktujte nás!

Vysvětlíme Vám jak Obrácený marketing funguje pro zákazníky a jak pro firmy. Ukážeme Vám, jak funguje u nás "Reklama Joura". Ukážeme Vám, jaký má potenciál a kolik Vám vydělá.

OBRÁCENÝ MARKETING VÁM VŽDY VYDĚLÁ.

Loga

¨
Reklamní agentura Znojmo